В Одеському екзархаті провели інтелектуальну гру “Хто, Де, Коли?”

26 травня на території парафії Вознесіння ГНІХ м. Одеса пройшов екзархальний рівень інтелектуальної гри “Хто, Де, Коли?”. Темою цьогорічної гри була “Ті, що перемогли світ” – біографії та цікаві факти із життя Новомучеників УГКЦ, які були проголошенні блаженними 27 червня 2001 року св.папою Іваном Павлом II у м. Львів.

У грі взяли участь 4 команди із 3 парафій Одеського екзархату: “Катехитичний спецназ” із парафії катедрального храму св.ап.Андрія Первозванного, “Ангели Михаїла” із парафії св.архистратига Михаїла м. Одеса та 2 команди “Апостоли єдності”, “Мужні проповідники” із парафії Вознесіння ГНІХ.

Гра була цікавою та досить непередбачуваною. Дві команди старшої вікової категорії (“Ангели Михаїла”, “Апостоли єдності”) впродовж двох турів гідно та достойно змагалися, через що розділили між собою перше місце і візьмуть участь на патріаршому рівні цієї гри, де представлятимуть Одеський екзархат.

Дякуємо катехитам, сестра-монахиням та отцям за підготовку та організацію цієї гри. Особливо дякуємо Катехитичній комісії Одеського екзархату в особі п.Олени Пенязєвої за підготовку та організацію гри, а владиці Михаїлу Бубнію за благословення.

Прес-служба Одеського екзархату