Курія Одеського екзархату УГКЦ

Правлячий Архиєрей Одеського екзархату УГКЦ Кир Михаїл (Бубній) ЗНІ
Дата народження: 16 вересня 1970 року.
Архиєрейське рукоположення: 07 квітня 2014 року.
Інтронізація: 12 квітня 2014 року.

Судовий вікарій, економ – о. д-р Микола Слободян
Дата народження: 28 серпня 1984 року.
Ієрейські свячення: 12 серпня 2012 року.
Призначення: 23 березня 2017 року.

Синкел у справах духовенства – о. Іван Третяк
Дата народження: 08 березня 1979 року.
Ієрейські свячення: 20 червня 2004 року.
Призначення: 14 травня 2019 року.

Синкел у справах соціального служіння – о. Василь Колодчин
Дата народження: 03 квітня 1971 року.
Ієрейські свячення: 12 липня 1998 року.
Призначення: 23 березня 2017 року.

Синкел у справах монашества – о. Йосиф Монтес, ВС
Дата народження: 08 червня 1965 року.
Ієрейські свячення: 09 листопада 1993 року.
Призначення: 05 листопада 2000 року.

Kанцлер – о. ліц. Петро Маковецький
Дата народження: 01 липня 1990 року.
Ієрейські свячення: 08 травня 2016 року.
Призначення: 23 березня 2017 року.

Віце-канцлер – о. Тарас Микитич
Дата народження: 23 січня 1993 року.
Ієрейські свячення: 04 лютого 2024 року.
Призначення: 09 травня 2024 року.

Помічник економа – п. Оксана Кондакова
Призначення: 23 березня 2017 року.

Прес-секретар – бр. Микола Мудрик
Призначення: 23 грудня 2019 року.