У Миколаєві помолились за мир представники всіх конфесій

У Миколаєві разом з городянами молились за мир в країні представники церков різних конфесій.

У неділю, 2 квітня, в Миколаєві на Соборну площу вийшло більше 3 000 жителів міста, щоб помолитись за мир, спокій, припинення війни в Україні, перемогу над російським агресором та звільнення полонених і в’язнів.

Окрім перших осіб міста та області, народних депутатів України до миколаївців з молитвою за мирних жителів Донбасу та Криму, переселенців, які страждають від війни та окупації, звернулись представники найрізноманітніших конфесій.

Разом з миколаївцями молились декан Таврійської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви отець Іван, настоятель миколаївської громади УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці отець Тарас (Павлюс), заступник голови обласного об`єднання Євангельських християн-баптистів Олександр Ігнатов, Настоятель Вірменської апостольської церкви святого Георгія Побідоносця, координатор міжконфесійної ради всіх церков міста Миколаєва; ієрарх УПЦ КП, Митрополит Миколаївський та Богоявленський Володимир звернувся з молитвою до мешканців міста: «Ми сьогодні живемо в особливий час. Час, коли наша країна нуждається в нас, в нашій молитві, єдності, нашій любові. Йде війна і гинуть найкращі сини і доньки нашого народу, залишаючи свою землю. Ми, християни, зібрались сьогодні, щоб помолитись за припинення вогню та смертей наших військових. Взиваємо до Бога, щоб Господь почув нас, змилосердився над нами, допоміг нам та нашій волі, зміцнив військових у вірі, єдності, мужності і благословив їх на перемогу над ворогом”.

Деякі люди несли з собою свічки та прапори України, щоб залишити їх біля знакових місць Миколаєва.

 

Матеріали: day.kyiv.ua

{gallery}stories/01.04.17{/gallery}