Нести любов до свого Творця

25 березня 2017 року в монастирському храмі на честь Володимира Великого чину святого Василія пройшла екологічна акція «Година Землі».

Ініціатором акції став екореферент Одеського екзархату отець Дмитро Онуфрик. Участь у заході взяли монахи обителі, парафіяни храму, члени християнської спільноти «Марійська Дружина» з парафії святого Архистратига Михаїла с. Олександрівка Скадовського району та парох із села Чорнобаївка отець Богдан Демидась із дружиною та дітьми.

Акція відбувалась пізно ввечері, на вечірньому Богослужінні. Молитву очолив отець Іван, ігумен монастиря. Все Богослужіння відбувалося при свічках.

Свічки додавали особливого зацікавлення наймолодшим учасникам молитви, а також створювали атмосферу спокою, більшої зосередженості та глибших роздумів над текстами Вечірні.

Після молитви отець Дмитро подякував усім за спільну молитву та за участь у цій гарній екологічній акції. Він також розповів про даний захід, який проходить по всьому світі, про його екологічне, економічне, а найголовніше – духовне значення для всього суспільства та кожної людини зокрема.

Екореферент наголосив на тому, що кожний християнин зобов′язаний нести через все своє життя велику любов до свого Творця та Його Створіння. Ця любов має стати головним рушієм у формуванні екологічної свідомості та рішучої життєвої позиції.

На завершення отець Дмитро показав всім фільм про екологічну акцію «Година Землі» та подарував монашій обителі екологічну літературу, видану Бюро УГКЦ із питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології