Прагнемо миру в наших серцях

24 березня у Скадовську стартувала Всеукраїнська екологічна акція “Посади дерево миру”.

Акція проходила за ініціативи Джарилгацького національного природного парку та Скадовської організації ВЕЛ (Всеукраїнська екологічна ліга). До участі в акції долучилися ДП «Скадовське ДЛМГ» (Скадовське дослідне лісомисливське господарство), екологічне Бюро УГКЦ в особі екореферента Одеського екзархату отця Дмитра Онуфрика, вихованці Скадовської філії ХВУФК, екологічна варта Скадовської ЗОШ №2, представники громадської ради та КП “Очисні споруди”.

Даною акцією організатори та учасники хотіли не лише показати важливість шанобливого ставлення до природи та наголосити на важливому значенні лісів як зелених легень нашої планети, але найважливіше – це привернути увагу нашого суспільства до жахливих наслідків війни. Війна, яка не лише забирає людське життя, але й завдає руйнівних і глибоких ран природі. Ці рани не раз призводять до серйозних захворювань, які, в свою чергу, залишають свій відбиток на здоров’ї та навіть і на житті людини.

Березова алея миру, яка була висаджена спільними зусиллями, – це також і вияв бажання кожного українця до миру в наших серцях і душах, а також надія на майбутній мир на нашій чарівній Україні.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології