В смт. Іванівка проводили Великопосні реколекції

24 березня 2017 року в смт. Іванівка розпочалися Великопосні реколекції. Духовні вправи провадив о. Василь Ліниця, ЧНІ.

В п’ятницю, перша зустріч розпочалася Хресною дорогою, розважаючи перед іконою з частинкою мощей блаженної пам’яті Василя Величковського та розважали над Його Хресним дорогою. Роздумування переносили присутніх в часи, коли віра в Бога переслідувалася та запроваджувала їх на хрест. Саме такий важкий хрест випав на долю Блаженного Василя Величковського. Після молитви о. Василь виголосив вступну науку.

Наступного дня в суботу вірні спільно молилися заупокійну Святу Літургію та панахиду. Після спільної молитви була виголошена друга наука. Ввечері о 17 годині, всі спільно молилися на вервиці до Богородиці, за Україну за припинення війни та за Боже благословення для нашої любої України.

Реколектант, о. Василь передав нашій громаді для служіння від жертводавців, нову літургійну чашу та ложечку, які були освячені у неділю перед початком Божественної Літургії. Після Літургії перед іконою Блаженного Василія молилися за оздоровлення та були помазані олією, освяченою перед іконою.

В часі реколекцій багато людей приступили до Святої Тайни Сповіді, і недільного дня біля 17 людей приступили до Святого Причастя.

На завершення реколекцій в неділю після Літургій, о. Юрій настоятель парафії подякував о. Василю Ліниці за дар Божого слова, яким о. Василь ділився з парафіянами протягом цих днів, та зробили спільне фото перед храмом.

 

Матеріали: о. Юрій Кашуба

{gallery}stories/28.03.17{/gallery}