Великопосні реколекції у м. Березівка

З 25 по 26 березня 2017 р. Б. на парафії священномученика Миколая Чарнецького міста Березівка Одеської області проходили Великопосні реколекції, які проводили отець Василь Нагорняк з Коломийсько-Чернівецької Єпархії та отець Михайло Підгородецький з Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії.

Під час реколекцій на парафії також перебували мощі святих чудотворців та безсрібників Косми і Дам’яна та святої Матері Терези. Реколекції розпочалися заупокійною Святою Літургією та панахидою, де вірні мали змогу молитися за спасіння душ, які відійшли до вічності. Після Святої Літургії отець-реколектант Василь виголосив першу науку про значення Великого посту в житті кожного з нас та вияву Божої любові по відношенню до людини. Після науки отець розповів про життя святих Косми і Дам’яна та святої Матері Терези.

У неділю, після Божественної Літургії під час науки отець-реколектант Михайло наголосив про важливість Тайна Покаяння, як містка, який провадить нас до Бога. Саме Великий Піст є часом для нашого вдосконалення, під час якого ми багато роздумуємо над нашими вчинками, перепрошуємо  Господа за наші гріхи, постановляємо поправитися, щоб осягнути спасіння нашої душі. Закінчилися дні духовної віднови Чином Соборування, після якого отець Василь виголосив третю науку про сім діл милосердя щодо душі. Під час реколекцій, вірні мали змогу приступити до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії та приклонитися до святих мощей.

 

Матеріали: о. Ігор Кузик

{gallery}stories/29.03.17{/gallery}