Відбулися збори протопресвітерів Одеського екзархату

У четвер, 23 березня 2017р., в приміщенні Курії екзархату відбулися збори протопресвітерів Одеського екзархату, які провів преосвященний Владика Михаїл (Бубній).

Розпочалися збори спільною молитвою й розважанням над уривком зі св. Письма, після чого Владика Михаїл звернувся до присутніх із вітальним словом.

Опісля, протопресвітерів було ознайомлено із рішеннями останніх Синодів УГКЦ. Владика Михаїл також пригадав отцям, що цей рік є присвячений особі Патріарха Йосифа Сліпого – мужнього ісповідника віри – з нагоди 125-річчя його дня народження. Екзарх попросив священиків бути активними та організувати конференції чи інші заходи у деканатах й окремих парафіях.

Відтак, Екзарх ознайомився із станом проведення Великопосних реклолекцій у парафіях екзархату, адже це є надзвичайно актуально саме в часі Великого посту, гідно підготувати кожного вірного до світлого Христового Воскресіння.

Наступним, протопресвітери заслухали о. Василя Ліницю, ЗНІ, про стан підготовки до Місій Одеського екзархату.

Поряд з іншими важливими питаннями, було оголошено дату початку канонічних візитацій єпископом екзархату в 2017 році. Обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя екзархату.

Наприкінці отців-деканів було ознайомлено із новими призначеннями до Курії екзархату: о. ліц. Петра Маковецького – призначено віце-канцлером екзархату, прот. Василя Колодчина – синкелом у справах соціального служіння, створено раду з економічних справ, прот. д-ра Миколу Слободяна – переведено з уряду канцлера на уряд економа, п. Оксану Лизак – помічником економа Одеського екзархату.

Наступні збори протопресвітерів запланували провести у травні-червні 2017 року.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/24.03.17{/gallery}