В Одесі провели курс “Соціального підприємництва: від ідеї до втілення”

20 – 21 березня в м. Одесі, на базі готелю «Адмірал» проходив курс “Соціального підприємництва: від ідеї до втілення”, який проводила благодійна організація «Фонд Горіховий дім» спільно з благодійним фондом ім. Митрополита Андрея Шептицького.

28 учасників взяли участь у даному заході, серед яких були представники духовенства, мирян, благодійних організації та фондів Одеського екзархату.

Курс розкрив ідею соціального підприємництва та визначив концептуальні підходи до нього. Розглядалося також соціальне підприємництво в Україні на прикладі праведного Митрополита Андрея Шептицького. Доповідачі поділилися навичками, як обрати свою ідею та інструменти для її впровадження, подали базові знання з бізнес-моделювання і фінансової грамотності.

Навчання відбувалося у формі лекцій, майстер-класів і передбачало роботу в групах, де учасники мали змогу обговорити і розробити моделі для втілення своїх проектів.

На завершення курсу всі учасники, окрім знань, отримали сертифікати.

Преосвященний Владика Михаїл висловив слова вдячності усім організаторам курсу за чудові доповіді, практичні знання й зацікавленість Одеським екзархатом. Учасникам курсу Єпископ подякував за участь, активність, ентузіазм та побажав отримані знання втілити у своїх ідеях.

 

Прес-служба Одеського екзархату, УГКЦ

{gallery}stories/22.03.17{/gallery}