У Хрестопоклінну неділю владика Михаїл уділив дияконські свячення

19 березня, у третю неділю Великого посту – Хрестопоклінну, Преосвященніший владика Михаїл (Бубній), екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів, молився Архієрейську Божественну Літургію у монастирі святого Володимира Великого м. Херсона, ЧСВВ.

Напередодні ввечері, Архиєрей здійснив чин поставлення піддиякона.

Під час Св. Літургії, Владика Михаїл уділив дияконські свячення Арсену Козару. Святкову Літургію Екзарху співслужили: о. Ілля, ЧСВВ, о. Микола Слободян, священики Херсонського деканату о. Ігор Макар та о. Богдан Демидась і Скадовського деканату о. Дмитро Онуфрик.

Звертаючись до вірних словом проповіді, Архієрей пояснив, що сьогодні, у неділю, яка позначає середину великопісного шляху, Христова Церква подає нам для почитання чесний і животворящий Хрест Господній. Тому ця неділя так і називається – Хрестопоклінною.

«Святий Хрест має нам пригадати безконечну Божу любов до нас, Христові страждання задля нас і наш обов’язок мужньо нести свій хрест щоденного життя. До всіх нас кличе Ісус Христос: “Коли хто хоче йти за мною, нехай себе зречеться, візьме щодня на себе свій хрест і йде за Мною…»  Владика заохотив кожного роздумати над Животворящим Хрестом не як предметом смерті, але як правдиву надію на вічне життя.

На завершення Літургії, Єпископ привітав новопоставленого диякона, з важливою подією в його житті та побажав йому вірності у служінні, до якого Господь його покликав. В свою чергу диякон Арсен, висловив слова подяки Преосвященному владиці Михаїлу за його молитву та настанови, які надихають кожного та допомагають у життєвих випробуваннях.

Завершилися богослужіння поклонінням Хресту Господньому та архиєрейським благословенням.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/20.03.17{/gallery}