Владика Михаїл (Бубній) побував на зустрічі Робочої групи щодо стратегії розвитку УГКЦ

13 березня у Патріаршому домі у м. Львові розпочалась зустріч Робочої групи щодо стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Зустріч розпочалась із молитовного читання Святого Письма Lectio Divina.

У вступному слові владика Кен (Новаківський), голова Робочої групи, наголосив на меті зустрічі та основних завданнях, які поставлені перед групою. Відтак члени Робочої групи говорили про методологію зустрічі із представниками деяких структур Патріаршої курії, які залучені до обговорення дванадцяти стратегічних напрямних УГКЦ. Зокрема у перший день зустрічі говорили про стратегію богопосвяченого життя УГКЦ.

На участь у зустрічі був запрошений голова Патріаршої комісії у справах монашества владика Михайло (Бубній) та координатор програми “Жива парафія” для монашества с. Валентина Рябушко. В останній сесії було представлено аналіз звітів єпархіальних координаторів за 2016 рік та моніторинг втілення наступних кроків на 2017 рік.

Також у наступних днях члени робочої групи розглядатимуть цьогорічні матеріали Декади місійності, аналіз статистичного опитування, а також ряд стратегічних напрямних УГКЦ: студентського (академічного) душпастирства, капеланського служіння, стратегію літургійного-молитовного життя нашої Церкви.

Секретаріат Робочої групи програми “Жива парафія”