Передвеликодні реколекції в Херсонському деканаті

10 – 12 березня 2017 року Божого на парафії св. свщмч. Кипріяна та св. муч. Юстини смт. Антонівка та парафії Різдва Пресвятої Богородиці смт. Зеленівка Одеського Екзархату відбулися передвеликодні  реколекції.

З благословення Екзарха Одеського та адміністратора Кримського Владики Михаїла (Бубнія) та на запрошення о. Ігоря Макара, з духовними науками завітав о. Василь Ліниця ЧНІ. Реколекції розпочались в п’ятницю Хресною дорогою з життєписом Бл. Василя Величковського, де була виголошена 1 – ша наука про життя Бл. Василя Величковського.

В суботу рколекції розпочались Святою Літургією за померлих, та воїнів які віддали життя за волю та соборність України, опісля була виголошена 2 – а наука. Завершення реколекцій відбулось недільною Святою Літургією та виголошенням 3 – ї науки, де отець поєднав недільне євангліє та образ українського святого Василя Величковського, ікона та мощі якого супровожували всі дні реколекцій. Опісля всі приступили до мощів Бл. Василя Величковського та помазання святим єлеєм.

На завершення о. Ігор та парафіяни подякували о. Василю за виголешені науки. Завершились реколекції молитвою “Боже Великий Єдиний”.

Матеріали: Марія Макар

{gallery}stories/14.03.17{/gallery}