У Патріаршому центрі відбулося засідання голів комісій у справах молоді УГКЦ

У Патріаршому центрі (м. Львів)  відбулося засідання голів комісій у справах молоді УГКЦ на тему: «Створення спільної медійної стратегії молодіжного апостоляту».

З вступним словом звернувся владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, який коротко поділився власним досвідом і порадив три правила для якісного спілкування з молоддю:  перше – це завжди бути собою, друге –  жити і бути з молоддю, постійно говорити з Богом про молодь.

У робочій зустрічі взяли участь Голови молодіжних комісій  та їхні представники  єпархій, та екзархатів УГКЦ. Одеський Екзархат представляв голова Молодіжної комісії о. Руслан Остафій. Темами зустрічі були «Соціальні медіа» – котру представляв о. Павло Худ, УКУ та «Медійна стратегія молодіжного апостоляту УГКЦ» – п. Тарас Антошевський (РІСУ). Також, було звернено увагу до заохочення священиків єпархій та екзархатів, котрі хочуть якісно працювати з молоддю, до участів в ітерактивних формаційних курсах для священиків (МАПа) котрі розпочинаються 13 березня.

 

Матеріали: о. Руслан Остафій

{gallery}stories/09.03.17{/gallery}