Передвеликодні реколекції у Скадовському деканаті

З 3 по 5 березня на парафії Святого Архистратига Михаїла у с. Олександрівка Скадовського району Херсонської області пройшли передвеликодні реколекції, які провів отець Дмитро Чарнель, префект кандидатів Львівської провінції отців-редемптористів.

Реколекції розпочалися Хресною дорогою у п’ятницю вечері. Отець Дмитро після молитви у своєму слові до всіх присутніх зазначив, що час великого посту насичений численними можливостями для удосконалення нашого духовного життя. Період перед Великоднем – це не тільки час нашого смутку та трагедії, які виникають із усвідомлення наслідків людського гріха, але найголовніше – це час перед великим тріумфом Сина Божого. Ісус хоче, щоб і ми стали учасниками Його перемоги, Воскресіння, а також і Вознесіння.

Головне завдання реколекцій – це можливість зібрати все те, що ми щодня втрачаємо через свою легковажність до речей та цінностей, які мають займати найважливіше місце в нашому житті.

Також одне із завдань, яке поставив отець Дмитро перед всіма слухачами, – це відновити затерту пам’ять про втрачений рай, адже кожна людина з нею народжується. Бог сотворив людину для раю, а завдяки жертві Христа для нас є відкрита дорога не до земної, але до небесної батьківщини.

Під час духовних наук люди мали можливість на духовну розмову із отцем-реколектантом та сповідь, а також було виділено окрему зустріч та науку для дітей та молоді парафії.

Реколекції завершилися у неділю 5 березня. На завершення адміністратор парафії отець Дмитро Онуфрик та віряни храму висловили щиру вдячність за служіння отця Дмитра Чарнеля та запросили його і надалі відвідувати їхню парафію із подібними заходами.

 

матеріали: о. Дмитро Онуфрик