На центральній площі Скадовська провели мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні. Сьогодні у багатьох містах країни запалюють свічки пам’яті за загиблими Героями Революції Гідності.

У Скадовську також відбулися акції пам’яті. 19 лютого на центральній міській площі активісти громадського об’єднання “Майдан” згадували про подвиг Героїв Майдану у Києві, про незламний дух перемоги, віри у правду, яким запалили всю Україну.

Сьогодні громадськість міста і району зібралася на центральній площі Скадовська на мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні. Згадували про долі звичайних людей, які воліли змін, творили нову історію країни.

Закони Майдану писали прості люди, які вірили у перемогу справедливості й відступати не в їх правилах. Не зрадити народних героїв мета сьогодення, про це сьогодні закликали на мітингу.

За невинно загиблих Героїв Небесної Сотні панахиду відслужили священики Української Греко-католицької церкви. Схиливши голови, хвилиною мовчання, вшанували присутні пам’ять борців за вільну Україну. Квіти та свічки поклали до пам’ятного знаку загиблим Героям України.

 

Матеріали: о. Володимир Цяпка

{gallery}stories/21.02.17{/gallery}