Протосинкел Кримського екзархату відвідав парафії в Криму

Від 27 січня по 6 лютого 2017 р. відбулись відвідини парафій Кримського екзархату, які разом із місцевим духовенством очолив о. д-р Андрій Танасійчук, протосинкел Одеського та Кримського екзархатів УГКЦ.

Під час цих днів священик відвідав громади в Севастополі, Євпаторії, Сімферополі, Ялті, Керчі та спільно помолився з парафіянами. Крім богослужінь відбулись також і зустрічі з вірними, під час яких отець передав вітання від Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ та Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), Екзарха Одеського та Адміністратора Кримського екзархату.

Між священиком та вірними з кожної парафії відбувся конструктивний діалог під час якого було повідомлено про наступні кроки розвитку церковних структур на Кримському півострові. В свою чергу парафіяни змогли поставити власні запитання о. Андрію та просили його передати запрошення усьому духовенству, богопосвяченим особам та семінаристам, щоб приїжджали до них в гості та для служіння.

2 лютого в день богопосвячених осіб за григорянським календарем в м. Євпаторія відбулася спільна молитовна зустріч духовенства та чернецтва латинської та східної традиції, які душпастирюють в Криму. Святу Літургію очолив Преосвященний Владика Яцек (Пиль), Єпископ помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії, а проповідь виголосив о. Андрій Танасійчук. Після богослужіння пройшла спільна зустріч, де кожний з учасників розповів про шлях власного покликання до священства чи чернецтва та поділився досвідом душпастирської праці.

Під час перебування, протосинкелу о. Андрію Танасійчуку товаришували о. Богдан Костецький, декан та делегат кримський та отці Олексій Горобець-Долматов ЧСВВ і Григорій Палига ЧНІ.

 

Прес-служба Кримського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/07.02.17{/gallery}