Одеський екзархат молиться за єдність християн

19 січня 2017 року на свято Хрещення Господа Нашого Ісуса Христа екореферент Одеського екзархату отець Дмитро Онуфрик разом із вчителями Олександрівської загальноосвітньої школи Хмарною Валентиною Семенівною та Калкатіним Віталієм Миколайовичем, а також із членами християнської спільноти «Марійська дружина» з парафії Святого Архистратига Михаїла села Олександрівка Скадовського деканату завітали до захисників України поблизу міста Херсон.

Ціль поїздки – це освячення води та долучення до акції «Тиждень молитви за єдність християн».

Військовослужбовці України, як ніхто інший, розуміють значення слова «Єдність». Єдність і єдиність у поглядах та діях – це шлях до успіху та розвитку. А найголовніше в українських реаліях – це братерство.

Отець Дмитро, у звернені до всіх присутніх, розвивав глибше розуміння слова «Єдність». Єдність має бути не лише у відношенні до держави, але набагато глибших сфер життя, які в подальшому дають орієнтири на все наше життя.

Ми є діти одного Творця, створені на один Образ та Подобу, створені для спільного завдання та мети – це постійний шлях до пізнання свого Творця та святості життя, яку ми можемо осягнути після дотримання науки, залишеної нам Сином Божим.

Ми – християни, які віримо в одного Бога. Можливо, по-різному виявляємо пошану до Нього, але стержень має бути один – це щира та справжня віра,  любов до Небесного Отця, а також любов до всіх Його дітей.

Після свого слова отець Дмитро привітав усіх зі святом та очолив молитву за єдність християн, а на завершення окропив всіх йорданською водою, а вчителі подарували захисникам вироби, підготовані школярами.

 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології