Тернопільський вертеп на Херсонщині

На запрошення отців Скадовського деканату УГКЦ до Херсонської області 7 січня 2017 року прибув молодіжний колектив із західного регіону України, а саме із Тернополя та Львова.

Молодь із різних християнських спільнот об’єдналася у один колектив, щоб через колядки і театралізовану виставу прославити новонародженого Месію на теренах Одеського екзархату.

Першим місцем, куди прибули колядники, був монастир Св. Володимира ЧСВВ у місті Херсон. 8 січня після Божественної Літургії для отців монастиря та парафіян храму молодь показала Різдвяну виставу.

Після міста Херсон учасники вертепу завітали до храмів Скадовського деканату, а також і до органів місцевої влади, освітніх закладів та до дитячих садків, які знаходяться на його території.

У селі Олександрівка колядники разом із отцем провідували тих парафіян, які із фізичних причин не могли брати участь у святкових Різдвяних богослужіннях.

12 січня у останній день перед від’їздом християнська молодь завітала до захисників нашої Батьківщини, а також навіть завдяки ініціативі та старанню отця Юрія Стронянського і – до в’язнів Білозерської виправної колонії.

Варто зазначити, що дана Різдвяна акція стала можлива лише завдяки  гостинності отців екзархату, організаційних здібностей Люби Макар,  моральної та матеріальної підтримки правлячого Екзарха Одеського Екзархату владики Михаїла (Бубнія).

 

Матеріали: о. Дмитро Онуфрик

{gallery}stories/20.01.17{/gallery}