Свято Богоявлення Господнього та Йорданське Водосвяття в Одесі

19 січня 2017 р. Церква урочисто відзначає одне з найбільших свят – Хрещення Господнє. Це свято має й інші назву Богоявлення, бо цього дня відкрився людям Бог в усій повноті Пресвятої Тройці: втілений Син Божий хрестився в ріці Йордані, Дух Святий зійшов на Нього у вигляді голубинім, а з Неба було чути голос Бога Отця: “Це Син Мій улюблений, в Якому Моє благовоління”.

На свято Водохреща Господнього, Преосвященний владика Михаїл (Бубній) очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Катедральному храмі святого апостола Андрія Первозванного в Одесі та звершив чин Великого Водосвяття.

Святкову Літургію Преосвященному владиці співслужили о. канцлер Микола Слободян, а Святу Тайну Сповіді, під час Божественної Літургії для всі бажаючих парафіян уділяв о. Ігор Тарас.

Владика звернувся до вірних з пастирським словом, у якому привітав усіх з величним празником і наголосив на значені Богоявлення у нашому духовному житті. Екзарх Одеський закликав вірних з трепетом і великою побожністю споживати святу Йорданську воду.

Після завершення Божественної Літургії, владика Михаїл здійснив чин Йорданського Водосвяття, окропив освяченою водою усіх парафіян та уділив Архиєрейське благословення. Цього гарного дня багато вірян прийшли до кафедрального храму, щоб взяти участь в святковому Богослужінні і набрати Йорданської води.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/19.01.17{/gallery}