Різдвяні свята у с. Зміївка Херсонського деканату

Підготування до Різдвяних свят та коляди почалося 4 січня з приїздом семінаристів Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, братів: Ореста Апостолюка, Андрія Побігущого та Мар’яна Цибрівського.

Місія братів у с. Зміївка Херсонського деканату розпочалася з підготування дитячого вертепу. В свою чергу парафіяни Храму Різдва Пресвятої Богородиці посприяли у пошитті костюмів для учасників вертепу.

У Навечір’я Різдва (6 січня) було відслужено Літургію Василія Великого, а опісля відбулося освячення просфор для парафіян на Свят вечір, які були випечені напередодні, в чому також допомагали семінаристи.

У сам день Різдва відбулося святкове богослужіння, після якого діти, у новому ще недобудованому Храмі, запрезентували вертеп для всіх присутніх. Протягом трьох днів (7-9 січня) вертеп подарував радість Різдва багатьом мешканцям села, відвідавши їхні домівки. Та не тільки дитячий вертеп прославляв новонародженого Господа, а й дорослі парафіяни, разом з братами-семінаристами та п. Христиною, яка приїхала з Києва погостювати та поколядувати.

За час проведення вертепу діти добре потоваришували з семінаристами, що й по завершенню спільних різдвяних дійств вони разом проводили час, зокрема 10 січня учасники вертепу разом з братами ходили гуляти. Вони дуже гарно провели час, граючи сніжки і катаючись з гірки на санчатах.

В передостанній день пробування семінаристів на південних теренах (11 січня) ми всі разом мали подячну Літургію і так закінчилась місія братів семінаристів в нашому славному селі Зміївка.

 

Матеріали: о. Василь Барчук

{gallery}stories/10.01.17{/gallery}