Різдвяна коляда у м. Скадовську

Різдво Христове – одне з найбільш важливих релігійних свят в церковному році, яке переповнене як прекрасними літургійними урочистостями, так і красою українських звичаїв, які в особливий спосіб підкреслюють велич народження Сина Божого.

Не оминуло це свято і нашу парафію Покрови Пресвятої Богородиці в м. Скадовську, вірні якої взяли активну участь у церковних богослужіннях. Особливо всіх вразила молитва Великого Повечір’я із своїми обрядами і літургійними наспівами яка в нашому новоосвяченому храмі правилася вперше.

Також, як вже традиційно склалося, наші діти ходили колядувати до вірних парафії несучи благу вість миру та радості. Надзвичайно тепло приймали нас люди, багато із яких заторкнуті духом радості і щирості дітей не могли здержати сліз. Із колядою ми відвідали родину декана Скадовського о. Володимира Цяпки, який навзамін в переддень свята Обрізання Господа нашого Ісуса Христа завітав із своє групою дітей до нашого храму.

Особливо підкреслила дух цьогорічних різдвяних свят погода, яка подарувала нам багато і багато снігу.

Нехай новонароджене дитятко Ісус наповнить Ваші серця вірою і добром, благословляє ваші сім’ї, дарує їм мир, злагоду і щастя, а Пресвята Богородиця Вас оберігає і зігріває своєю материнською любов’ю.

Христос Рождається! Славімо Христа!

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці

Ієром. Андрій Карпінець

{gallery}stories/13.01.17{/gallery}