Екологічний фотоконкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри»

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує конкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри».

Кожного року в очікуванні на прихід Нового Року і свята Різдва Христового кожен, у свій спосіб, намагається створити особливу атмосферу свята, прикрашаючи свої домівки і місця праці, храми і площі міст в такий спосіб, щоби все навкруги нагадувало про те, що очікуємо на щось незвичайне, таємниче і прекрасне.

На превеликий жаль, часто, при цьому, на «ешафот моди та споживацтва» ставимо мільйони дерев і завдаємо болю та шкоди Божому створінню – природі.

Напередодні Різдвяно-новорічних свят Бюро УГКЦ з питань екології оголошує конкурс «Різдвяне дерево крізь об’єктив віри» на кращу авторську фотографію живого (незрубаного!) різдвяного деревця, прикрашеного власноруч.

Мета конкурсу: популяризувати культуру святкування Різдва без шкоди для Божого створіння – природи.

Даний фотоконкурс, який з ініціативи Екобюро проводиться вперше покликаний спонукати християнські громади до переосмислення віри в Бога як Творця і Спасителя Вселенної та по-новому, по-Божому подивитись на усе Боже Створіння, яке «… нетерпляче очікує виявлення синів Божих» (Рим 8, 19).

Умови конкурсу:

1. Власноручно прикрасити (з сім’єю чи друзями) справді живе (незрубане!) деревце.

2. Зробити фото і відправити на адресу Екобюро УГКЦ.

3. Мають бути чітко вказані:

а) назва фотографії;

б) ім’я, прізвище;

в) вік і вид діяльності учасника (учням вказати школу і клас);

г) адреса;

д) телефон та email;

4. Приймаються виключно авторські фотографії.

5. Роботи слід надіслати до 14 січня 2017 року Божого на поштову чи електронну адресу Бюро УГКЦ з питань екології з приміткою «Різдвяний фотоконкурс»:

Бюро УГКЦ з питань екології

вул. Гарбарська 22

76019 м. Івано-Франківськ

E-Mail:  ekoburougcc@ukr.net

Переможець конкурсу отримає можливість проведення відпочинку під час одного з вікендів на гірськолижному курорті Буковель (на дві особи проживання + абонемент на гірськолижний підйомник та, при необхідності, лижна школа). Нагородою за друге місце буде абонемент на гірськолижний підйомник на 2 дні, а за третє – 1 день на Буковелі.

Кращі фотографії будуть розміщені на сайті Екобюро: www.ecoburougcc.org.ua

Нехай усіх нас наповнить правдива радість Різдва Спасителя! І нехай нам усім вдасться у наших родинах, домівках та громадах створити правдиву різдвяну атмосферу, в якій на наше привітання «Христос народився!», усе Створіння з радістю викликуватиме «Славімо Його»!

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології