Миколай в гостях у одеських діточок

Робити справи милосердя та ділитися з ближнім – приклад, якому навчає Святий Миколай. Аби найбільш потребуючі діти могли відчути атмосферу цього свята та отримати подарунки команда Миколая побувала в гостях у дітей-інвалідів, «сонячних дітей» та тих малюків, чиї матері відбувають покарання у тюрмі. На кошти жертводавців були закуплені іграшки, солодкі подарунки та різні необхідні дітям речі. Втім, приготовані були не лише подарунки. Сестри-монахині Воплоченого Слова разом з молоддю парафії Андрія Первозванного підготували невеличку гумористичну виставу з ангелами та чортиком і, звісно, Святим Миколаєм.

У вівторок, 20 грудня молодь разом з сестрами та отцями вирушила до дітей з дому-інтернату для інвалідів, що на вул. Макаренко, 20. В цьому закладі знаходяться діти різного віку з розумовою відсталістю. Святого Миколая тут дуже сильно чекали. Діти охоче вітали гостей та з сумом прощались з юними акторами та богопосвяченими особами. Під час гумористичної сценки Святий Миколай разом з ангелами Господніми привітали дітлахів та роздали дітям подарунки. Правда, не обійшлося і без чортика, який пропонував всім різочки. Аби потішити Миколая діти розповідали вірші та співали пісні, ділилися щирою радістю та дякували…

Наступного дня Миколай побував в Одеській міській благодійній організації «Сонячні діти», де опікуються дітьми з синдромом дауна. «Сонячні діти» з захопленням зустріли гостей та подивилися сценку. Не бракувало і охочих стати до фотографії з учасниками. Молодь гралася з дітьми та водила хороводи, а на завершення діти разом з батьками поділилися історіями з повсякденного життя організації. Зокрема, показали численні нагороди та кубки.

Не залишили без уваги і найменших діточок. В п’ятницю, 23 грудня Миколай завітав до дитячого будинку при Чорноморській виправній колонії. Втім, попасти туди було не так просто, а лише пройшовши всі етапи перевірок. В цьому дитячому будинку знаходяться діти від народження до трьох років. Діти тішилися та гралися з гостями, а також раділи отриманим подарункам.

Посмішки, цукерки та приклад милосердя і доброти Святого Миколая стали відзнакою свята. Дякуючи меценатам, сестрам, священикам та молоді це свято стало можливим для тих, хто його потребує найбільше. Сподіваємось, що і наступного року Миколай завітає з подарунками та милосердям до всіх потребуючих діточок.

 

Матеріали: Олена Снігур

{gallery}stories/03.12.16{/gallery}