До дітей на парафії смт. Іванівка завітав святий Миколай

Святий Миколай продовжує мандрувати Південною Україною. 19 грудня він завітав на парафію Преображення Господа нашого Ісуса Христа смт. Іванівка Одеського деканату.

Чекали Святого як старші так і молодші діти нашої парохії, адже протягом року були дуже чемними і заслужили на подарунки від святого Миколая.

Божественною Літургією яку очолив настоятель парафії о. Юрій Кашуба розпочалося свято. Численно прибулі парафіяни та гості, молилися за мир в Україні, заносили свої молитви до Господа, за посередництвом Миколая Чудотворця архиєпископа Мир Лікійського за свої родини та випрошували щасливою долі для своїх рідних і близьких. На завершення отець привітав усіх присутніх, а найперше іменинників, зі святом.

Після Божественної Літургії наші найменші парафіяни під керівництвом катехитки п. Галини Григоренко підготували маленьку концертну програму до свята святого Миколая. З сяючими очима та трепетом у серці діти вітали святого Чудотворця, декламували  вірші, співали пісні і радували усіх своїми талантами. А Святий Миколай щедро обдаровував подарунками діточок та дорослих.

Всі парафіяни розходилися до своїх домів у піднесеному настрої та з великою радістю на серці, дякуючи Богові за неоціненний дар Його присутності.

 

Матеріали: о. Юрій Кашуба

{gallery}stories/28.12.16{/gallery}