Різдвяні реколекції і день святого Миколая у м. Скадовську

З 16 по 18 грудня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Скадовська відбулися духовні реколекції присвячені підготовці вірних до свята святого Миколая і великого та радісного свята Різдва Христового.

В п’ятницю ввечері вірні зібралися на вечірні богослужіння під час яких молилися молебень до Пресвятої Богородиці, могли приступити до Св. Тайни Покаяння, вислухати проповідь у якій ієром. Андрій Карпінець говорив про Боже милосердя і як воно в особливий спосіб проявляється у тайні Різдва Христового. На завершення всі могли почитати мощі св. Марії Горетті та одержати Боже благословення через її заступництво.

Суботнього ранку служилася Божественна Літургія в наміренні родин храму, а в обідній час у монастирі отців Воплоченого Слова зібралися діти, які після науки про чесноту щедрості, частувалися смачною піцою, яку для дітей приготував ієром. Йосиф Монтес.

Найбільш насиченим був недільний день, який розпочався молитвою на вервиці та Божественною Літургією, опісля якої діти та отці храму поставили театралізовану сценку до дня святого Миколая. На завершення свята парафіяни і діти розповідали вірші та співали пісні до цього Святого і змогли одержати різні подарунки.

 

Матеріали: Ієром. Андрій Карпінець

{gallery}stories/27.12.16{/gallery}