Вифлеємський вогонь миру прибув до Одеси

У понеділок, 19 грудня, до Одеси привезли Вифлеємський вогонь миру.

Вифлеємський вогонь миру – це щорічна акція напередодні Різдва, у якій беруть участь скаутські організації по всьому світу. Молодь займається поширенням символічного вогню, котрий символізує тепло, мир та злагоду, і який було запалено на місці народження Ісуса Христа. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви та різні організації, і вже пізніше звідти люди переносять вогонь миру у свої домівки. В Україні передачею Вифлеємського вогню займається організація «Пласт».

Традиційне передання Вифлиємського вогню відбулося на Соборній площі м. Одесі. Представником від УГКЦ був о. Олександр Смеречинського та молодь парафії святого Апостола Андрія Первозванного, УГКЦ в Одесі.

Як інформує інтернет видання «Думська» цього року вогонь привіз з Києва головний одеський пластун Олександр Гаркавченко. «Вифлеємський вогонь у всьому світі вважається символом любові і дружби. Його поширюють скаутські організації. Пластуни України увійшли до скаутського руху і взяли на себе місію поширення добра, дружби і любові », – сказав Гаркавченко.

Вифлеємський вогонь миру перебуває у нашому храмі, за адресою вул.Гімназична 22/24. Заходьте з лампадкою та візьміть частинку цього Вифлиємського тепла до Різдвяних свят.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/26.12.16{/gallery}