Формаційна зустріч для подружніх пар

17 грудня в м. Одесі відбулася формаційна зустріч для подружніх пар.

З Благословення екзарха Одеського та адміністратора Кримського екзархату УГКЦ, преосвященного Владики Михаїла (Бубнія) та за сприяння Комісії в справах Мирян Одеського екзархату, в приміщенні катехитичного центру при парафії святого Апостола Андрія Первозванного відбулася формаційна зустріч для подружжя на тему: “Сім’я, як первинна клітина суспільства, в світлі християнського подружжя та служіння спільноті на парафії”. 

На зустріч було запрошено кандидата психологічних наук, фахівця з психології консультування (понад 24 роки клієнтської роботи), засновника християнської сопричасної психотерапії, автора понад 100 наукових праць, викладача, психолога, кандидата наук, письменницю і просто світлу людину  – Людмилу Гридковець.

На початку, голова Комісії в справах родини Одеського екзархату о. Юрій Кашуба звернув увагу гостей на те, що в сучасному світі християнська родина стоїть перед викликами, які не в силі побороти власними силами. Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав під час представлення постсинодального Апостольського повчання Папи Франциска «Amoris laetitia»  (Радість любові) сказав: «Як колись в Україні сім’я врятувала Церкву, так тепер святим обов’язком Церкви є врятувати сім’ю». І саме метою цієї зустрічі було допомогти сформувати в подругів почуття відповідальності один перед одним та допомогти подолати різні життєві кризи, які виникають на шляху подружнього життя, через призму Божого слова.        

Опісля, з привітанням звернувся протосинкел Одеського екзархату о. Андрій Танасійчук. В своєму слові отець подякував організаторам та доповідачеві і підкреслив важливість проведення подібних зустрічей для подружніх пар.

На завершення, о. Ігор Ворона, голова комісії в справах мирян Одеського екзархату, подякував п. Людмилі Гридковець та всім присутнім за те, що відкликнулись на пропозицію приїхати на цю зустріч. Вкінці, всіх пригостили смачним обідом.

 

Матеріали: Комісія в справах мирян

у співпраці з комісією в справах родин Одеського екзархату

{gallery}stories/25.12.16{/gallery}