Святий Миколай відвідав Крим

Кожному з нас свято Св. Миколая приносить багато радості і втіхи.

Гарні виступи дітей в очікуванні улюбленого Святого, віршики й пісні на його честь, подарунки та дитячі позитивні емоції, заворожуюче відчуття Різдва Христового, що наближається і стає вже відчутним саме в цей день – все це дарує нам незабутні враження і навіть, освітлює наші душі несказаним світлом Божої любові та доброти.

Коли бачиш ці дитячі посмішки, завороженні та зосередженні в очікуванні, світлі оченята, переносишся душею в якусь світлу і добру казку, де немає зла, а сила доброти й любові перемінює все навкруги і дає сенс всьому живому та існуючому. Саме такі враження пережили знову в це велике свято парафіяни Севастополя та Євпаторії, а особливо – наймолодші.

Як і кожного року, цього разу знову святий Миколай завітав на Кримську землю, щоби відвідати з подарунками місцеву парафіяльну дітвору. Діти парафій Севастополя і Євпаторії вже заздалегідь готувалися до цього свята, бо знають, що св. Миколай їх не забуває і цього разу знов до них завітає. Тому старалися бути чемними та слухняними, а також готували цікаве театралізоване дійство для св. Миколая і дорослих парафіян, аби цю святкову подію пережити якнайкраще і зберегти у своєму серці гарні і приємні спогади на майбутнє. Були тут персоніфіковані Вітер, Місяць і Зіронька, ангелята, діти. Були й нечемний і пренечемний хлопчики, що намагались трохи хуліганити але, коли зустрілись з чемністю, яка приносить багато радості і щастя дітям, схаменулись, попросили вибачення і пообіцяли на майбутнє бути чемними і робити іншим добро.

Ну і нарешті зустріч самого святого Миколая – кульмінація дитячого свята – стала для всіх і дорослих і малих довгоочікуваною реальністю. Тут вже виявились всі творчі дарування діточок – найактивніших учасників свята. Полинули віршики й пісні… А ми, дорослі, дивились і тішились з того, якою може бути радість, коли людина забуває про всі турботи спричинені «дорослими світу цього» і звертає свій ум до того горішнього світу, де панує мир, злагода і любов.

Велика подяка всім, хто спричинився до цього свята і подарував дітям радість і незабутні враження! 

 

Матеріали: о. Олексій Горобець, ЧСВВ

Євпаторія, Севастопіль

Крим

{gallery}stories/24.12.16{/gallery}