Владика Михаїл очолив святкування храмового празнику у с. Сонячне

19 грудня в день свята Святого Миколая, Владика Михаїл (Бубній) на завершення своєї трьохденної пастирської візитації до Херсонського деканату відвідав ще одну парафію, на якій душпастирює о. Юрій Стронянський, с. Сонячне Дніпровського району Херсонської області. Парафіяльна громада в цей день святкувала храмове свято.

При вході до святині, з проханням про архиєрейське благословення, щирими привітаннями та відкритими серцями зустрічали Архиєрея парафіяльна громада. Кир Михаїл подякувавши всім за щирі і теплі вітання увійшов до святині, де у співслужінні з отцем-деканом Ігорем Макаром, о. Доротеєм Стиранцем, ЧСВВ, о. Миколою та о. Юрієм Стронянськими заносили свої молитви за усіх присутніх у Архієрейській Божественній Літургії.

Звертаючись з пастирським словом до вірних Владика Михаїл розпочав із слів Євангелія «вони прийшли слухати його й оздоровитись від своїх недуг», бачимо як колись люди приходячи до Христа зі своїми проблемами, черпали від нього свою силу і сила Христова їх оздоровляла, так тепер ми маємо приходити до Христа, втаємниченого в Святих Тайнах і звідти черпати наснагу і оздоровлення для душі і тіла. Не обминув Владика у своїй проповіді Святого Миколая, «постать якого до наших часів залишається не тільки в пам’яті християн, але й тяжко знайти зараз людину, яка б не чула про Святого. Про Нього знають навіть ті люди, які є не віруючими і не ходять до Церкви». Розказавши короткий життєпис св. Миколая, Кир Михаїл закликав усіх брати приклад з святого, і так як Він мати «велике, щедре серце, допомагаючи на взірець Святого Миколая усім потребуючим»

На завершення Святої Літургії біля тетраподу зібралася чимала юрба малечі, яка чекала на Святого Миколая. Побачивши довгоочікуваного гостя діти уважно і активно розповідали віршовані твори. Особливо запам’ятався подарунок від доньки отця-декана, яка не тільки розказала вірш, а й заграла на бандурі і заспівала пісеньку про Святого Миколая. В цей день ніхто не залишився без подарунка, а на закінчення усім присутнім було уділене Архиєрейське благословення і роздані пам’ятні образочки на згадку про пастирські відвідини парафії.  

 

Матеріали: бр. Арсен Козар

{gallery}stories/23.12.16{/gallery}