Владика Михаїл освятив храм у містечку Нижні Сірогози

17 грудня 2016 року Божого Владика Михаїл (Бубній) екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів, УГКЦ, з пастирським візитом відвідав містечко Нижні Сірогози, що на Херсонщині.

Зустрічали Владику при вході до храму короваєм, квітами і вітальними словами діти та молодь місцевості. Владика Михаїл радісно відгукнувся на запрошення о. міт. Петра Креніцького, який душпастирює у Мелітополі, але уже сьомий рік горне до себе людей своєю ласкою, харизмою і батьківською любов’ю на теренах Херсонщини при парафії св. Олександра патріарха Царгородського. Плодами праці отця стала чисельна присутність людей з різних кутків селища на урочистому святкуванні.

Святкові Богослужіння розпочалися чином освячення престолу і храму, який отець зумів перебудувати на справжню довершену святиню Божу. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Кир Михаїл, яку своїм чудовим співом прикрасили брати-семінаристи з Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Преосвященному владиці співслужи: настоятель о. Петро, о. Ігор Макар –  декан Херсонського деканату, о. Олександр Богомаз – вихідець із парафії, о. Тарас Зубко – котрий душпастирює в Запоріжському деканаті та отець-диякон Григорій Березюк.

Після Святої Літургії Владика Михаїл та о. Петро щиро дякували усім тим людям, без яких не повстала б нова святиня, а також отець-настоятель запросив Екзарха на святкування свята Св. Миколая, яке відбувалося в будинку культури, де найкращі дитячі таланти, своїм артистизмом радували всіх присутніх.

Опісля завершення концертної програми Владика Михаїл привітав усіх із святом Святого Миколая, що наближається й уділив присутнім у залі своє Архиєрейське благословення. 

 

Матеріали: бр. Арсен Козар

{gallery}stories/21.12.16{/gallery}