17 грудня відбулося відкриття сертифікатного курсу “Християнин перед суспільними викликами часу”

17 грудня, в кав’ярні-книгарні “Укрїнський Дім” відбулося відкриття сертифікатного курсу “Християнин перед суспільними викликами часу”.
На початку Віктор Жуковський розповів про особливості та принципи роботи Програми, зауваживши:
«Ця програма унікальна не тільки тому, що вона вперше запропонована та діє в українському контексті, але й тим, що в навчанні будуть поєднані духовно-християнська сфера зі, здавалося б, протилежними сферами бізнеса та політики. За допомогою прикладних проектів змін, які самостійно запропонують учасники, ми розглянемо християнський спосіб мислення, який стверджує, що в сучасних реаліях можна сповідувати християнські цінності та бути водночас успішним і прогресивним на своєму робочому місці.

Наші спікери та тренери ставлять за завдання продемонструвати дієвість соціального підходу Церкви до щоденних викликів та дилем чи то бізнесмена, політика, менеджера, чи то студента, людини, яка щойно починає свій кар’єрний шлях, що може бути або корумпованим і нібито успішним, або чесним і справді успішним».
Допитливі та мотивовані учасники мали нагоду послухати відео-запис проректора УКУ Мирослава Мариновича  – «Суспільні виклики і християнські відповіді: світ і Україна»; лекцію президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняко – «Українська економіка: стан, причини та перспективи. Ціннісні орієнтири виходу з кризи!»; особливу дискусію викликала лекція голови Центру протидії корупції УГКЦ Петра Дарморіса – «Соціальне вчення Церкви: минуле і сучасність, принципи і динаміка, теорія і практика»
Серед присутніх гостей був о. д-р Андрій Танасійчук, протосинкел екзархату, та о. д-р Микола Слободян, канцлер екзахату, та Олександ Доброєр, один із спікерів наступних модулів Програми.
Другий модуль запланований на 28 січня й обіцяє бути не менш дискусійним і мотивуючим. 

 

За матеріалами інтернет-сторінки facebook

“Християнин перед суспільними викликами часу”

{gallery}stories/20.12.16{/gallery}