Св. Миколай завітав на парафію Св. апостола Андрія у м. Одесі

З огляду на велике число дітей у всьому світі, Св. Миколай, щоб впоратися, вже з обіду почав відвідувати одеських діточок та обдаровувати їх подаруночками. На другій Божественній Літургії парафії, дитячій, яку очолював протоієрей Ігор Тарас, завітав Св. Миколай з дарунками до найменших членів спільноти, щоб привітати слухняних й побожних діточок і винагородити їх за добрі вчинки року що минає.

Третю Божественну Літургію на парафії своєю присутністю возвеличив протосинкел екзархату протоієрей д-р Андрій Танасійчук, що прийшов також з приємним подарунком, а саме від імені Екзарха Одеського Кир Михаїла, зачитав грамоту про нагородження о. д-ра Миколая Слободяна нагрудним хрестом з прикрасами: «за особливі старання у справі перереєстрації парафій Кримського екзархату, за підняття на достойний рівень Канцелярії і Трибуналу Одеського і Кримського екзархатів, за активну наукову і педагогічну діяльність у сфері церковного законодавства».

За приємну несподіванку та церковне визнання, священик щиро подякував своєму Єпископові Кир Михаїлу, протосинкелу прот. Андрію, священикам парафії о. Руслану й прот. Ігорю, всім парафіянам за многоліття й слова привітання.

 

Прес-служба Одеського екзархату

{gallery}stories/19.12.16{/gallery}