Напередодні свята Миколай завітав до молоді в Одесі

17 грудня після вечірньої Святої Літургії та катехизації для молоді при парафії святого апостола Андрія Первозванного в м. Одесі, неочікувано завітав св. Миколай. Він заздалегідь подбав про те, щоб відвідати доросліших”ДІТЕЙ”- студентів, перед святом 19 грудня, щоб залишити більше часу для тих, хто Його найбільше чекає, а саме, маленьких діток.

Свято розпочалося коротенькою згадкою про життя Святого та про те, як в історії Його намагалися замінити «Дідом морозом», якого в принципі не існувало ніколи. Продовжилося святкування різноманітними інтелектуальними іграми, під час яких молоді люди весело забавлялися.

Опісля кожен присутній отримував подарунки від Таємного друга, котрі св. Миколай вручав після того, як почув розказаний вірш на честь святого, згадку про чуда, які пов’язані із ділами св. Миколаєм чи побачив танець. Відтак всі смакували солодощами, а назавершення заспівали пісню “Ой хто, хто Миколая любить”.

Усі учасники вечірньої катехазації залишилися задоволеними від приходу несподіваного «гостя» й від отриманих подарунків та проведеного часу зі св. Миколаєм. Дякуємо сестрам Воплоченого Слова та о. Руслану за гарний вечір і змогу зробити фото із св. Миколаєм.

 

Матеріали: Олена Снігур 

{gallery}stories/17.12.16{/gallery}