Передріздвяні реколекції в Херсонському деканаті

9 – 11 грудня 2016 року Божого на парафіях святого священномученика Кипріяна і святої мучениці Юстини смт. Антонівка та Різдва Пресвятої Богородиці смт. Зеленівка. Херсонського деканату відбулися передріздвяні реколекції.

З благословення Екзарха Одеського та адміністратора Кримського Владики Михаїла (Бубнія), та на запрошення декана Херсонського прот. Ігоря Макара завітав з духовними науками о. Василь Ліниця, ЧНІ.

Реколекції розпочались в п’ятницю молебнем до Пресвятої Богородиці, де була виголошена 1 – ша наука “Розуміння Таїнства Різдва Христового”. В суботу реколекційний день розпочався Святою Літургією за померлих парафіян наших прафій та воїнів, які віддали життя за волю та соборність України, опісля була виголошена 2 – а наука «Святий Йосиф опікун Пресвятої Родини».

Завершилися реколекції у неділю, Божественною Літургією та молебнем до св. Миколая Чарнецького, ікона та мощі якого супровожували всі дні реколекцій. Також була виголошенна третя наука, в якій о. Василь поєднав недільне Євангліє, Воплочення Сина Божого та образ українського святого Миколая Чарнецького. Наприкінці парафіяни приступили до мощів святого Миколая Чарнецького та мирування святим єлеєм.

На завершення парох о. Ігор подякував отцю-реколектанту Василію за виголешені науки та разом з парафіянами заспівали многая літа.

 

Матеріали: Марія Макар

{gallery}stories/14.12.16{/gallery}