В Патріаршому паломницькому центрі в Криму провели відпуст

У четвер, 8 грудня 2016 року Божого, в храмі Пресвятої Трійці м. Ялта (смт. Відрадне) відбувся відпуст біля мощей свщмч. Климента, папи Римського.

Святкове Богослужіння очолив декан Кримський, Місіонер Божого Милосердя, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторії протоієрей Богдан Костецький, якому співслужив  місцевий священик о. Григорій Палига, ЧНІ.

Після змістовної проповіді, яку виголосив о.Богдан, у сугубій єктенії священики та віряни молилися за фундаторів та будівничих цього храму  — родину Токач, а також за розвиток Кримського екзархату.

Церкву Пресвятої Трійці було збудовано зусиллями родини Петра та Оксани Токач, котрі, перейнявшись проблемами ялтинських греко-католиків, використали приватну земельну ділянку для того, щоби власним коштом побудувати на ній храм у подарунок вірянам і на славу Божу. На сьогодні цей храм також і є Патріаршим паломницьким центром у Кримському екзархаті.

Отець-декан Богдан Костецький у своєму заключному слові подякував о.Григорію за запрошення на відпуст і  передав усім присутнім привітання та Архиєрейське благословення владики Михайла (Бубнія), адміністратора Кримського. «Сьогодні наш єпископ у духовний спосіб єднається з нами в молитві, пам’ятає про нас й уділяє нам благословення, яке має велику силу для всіх добрих починань», —  сказав священик.

У свою чергу настоятель храму о.Григорій Палига, ЧНІ подякував отцеві Богданові й усім присутнім за участь у відпусті та побажав  міцності духовної та тілесних сил.

Тішить і те, що прикластися до святих мощей священномученика Климента в цей день прийшли також і вірні та духовенство римо-католицької церкви на чолі з єпископом Яцеком Пилем.

На завершення відпусту на все узбережжя Ялти було чути храмовий дзвін на честь свщмч. Климента, а  в ролі дзвонаря себе спробував декан Кримський отець Богдан Костецький.

 

 

Матеріали: о. Григорій Палига, ЧНІ, о. Богдан Костецький.

м. Ялта, Крим

{gallery}stories/09.12.16{/gallery}