Передріздвяні реколекції в м. Одесі

З 2 – 4 грудня 2016 року, відбувалися  реколекції на парафії святого Апостола Андрія Первозванного м. Одесі. Науки проводив о. Богдан Памф’юк, ЧНІ.

Основний акцент наук був поставлений на синівство Боже, котре кожен з нас має глибоко усвідомити і ним на щодень користуватися. Бо лише оцінюючи те, що Син Божий для нас зробив, ми можемо стати, як каже Апостол Павло, – “подібними до образу Його Сина”.

І якраз цей час, передріздвяного посту, є прекрасним часом, щоб ми могли глибше заглянути в своє серце. Заглянути, щоби очистити його від бруду гріха і пороків, відкрити двері наших душ, щоб Бог, який нас любить міг наново поселитись і мешкати в наших душах.

Щоденно, після кожної Літургії ми читали молитви на оздоровлення, і о. Богдан благословляв вірних мощами священномученика Миколая Чернецького, котрі привіз зі Львова. На завершення реколекцій у неділю 4 грудня, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, на спільну Літургію завітав наш владика Михаїл (Бубній) – Екзарх Одеський.

Дякуючи отцю Богдану за проведені реколекції, після Служби Божої Владика благословив присутніх у храмі мощами свщмч. Миколая Чернецького і побажав  йому успіхів у монашому подвижництві.

 

Прес-служба парафії

Св. ап. Андрія Первозванного

{gallery}stories/05.12.16{/gallery}