Реколекції при парафії Переображення ГНІХ смт. Іванівка

З 25 – 27 листопада в смт Іванівка, при парафії Переображення Господа Нашого Ісуса Христа Одеського деканату відбулися передріздвяні реколекції, які провадив о. Василь Ліниця, ЧНІ.

Духовні вправи розпочалися 25 листопада в 16.00 молебнем до Пресвятої Богородиці перед іконою з мощами Миколая Чарнецького. Після молитви була виголошена перша наука на тему: « Різдво Христове – запрошення до радості».

В суботу 26 листопада, о 9 ранку, розпочалася Божественна Літургія за померлих з наших родин та за жертв геноциду в Україні, в часі голоду 1932-1933 років. Після Літургії отець-реколектант виголосив другу науку: «Святий Йосиф – голова Пресвятої родини». Після обіду було відвідано наших хворих парафіян, які через брак здоров’я не можуть відвідувати храм і перебувають вдома. Ввечері, о 16.00 багато людей приступили до Святої Тайни Покаяння, після чого була виголошена третя наука темою якої була: « Християнська родина в Божому плані».

Завершення відбулося недільною Літургією, о 9 годині ранку, в часі якої чимало людей приступили до Святого Причастя.

На завершення отець Василь Ліниця подякував всім за запрошення та за можливість бути тут та ділитися Божим словом.

В свою чергу отець Юрій Кашуба настоятель храму Переображення ГНІХ, подякував отцю-реколектанту за те, що допоміг нам підготуватися та доторкнутися до таємниці Воплочення Божого Сина. 

 

Матеріали: о. Юрій Кашуба

{gallery}stories/02.12.16{/gallery}