Діти із м. Скадовська взяли участь у змаганнях із брейн-рингу

Вже вдруге поспіль діти з парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Скадовська взяли участь у культурно-духовному паломництві в м. Одесу. Поїздка була присвячена участі в щорічних християнських змаганнях із брейн-рингу, які в цьому році мали за провідний сюжет вивчення теми Божого милосердя та життя святих, які в особливий спосіб відзначилися практикуванням цієї чесноти.  

Ми прибули до м. Одеси в обідню пору в п’ятницю і поселилися при духовному центрі отців-монахів чину св. Вікентія Паллотті. Близько вечора прийняли участь у Божественній Літургії в храмі св. Андрія Первозванного. По її закінченні відбулася зустріч для молоді, на якій діти мали можливість приступити до Тайни Сповіді та вислухати науку про життя та мученицьку смерть мексиканського хлопчика святого Хосе дель Ріо, який був жорстоко вбитий антихристиянським режимом у Мексиці, в першій половині ХХ століття. По завершенні зустрічі діти разом із молоддю відправилися на вечерю в Мак Дональдс.

Суботній день був найбільш насиченим на події та враження. О дев’ятій годині до вище згаданого храму приїхали діти із південних областей України: Херсонської, Одеської, Миколаївської та Кіровоградської. Після участі у Божественній Літургії, яку очолив Преосвященний владика Михаїл (Бубній) і смачного сніданку, розпочалися змагання. Надзвичайно важко передати з однієї сторони, ту атмосферу боротьби та переживання, яка панувала серед дітей, а з іншої сторони дух великої радості та дружелюбності з яким вони між собою змагалися. Наші діти змогли цього року вибороти призове друге місце у цих змаганнях, за що складаємо велику подяку Богові.

Після завершення змагань ми пішли на екскурсію вулицями нічної Одеси. Змогли відвідати оперний театр, морський порт, парк розваг та насолоджуватися тренуваннями дельфінів у готельному комплексі «Немо».

Недільного ранку після ранішніх молитов та Служби Божої всі дружньо продовжили екскурсію Одесою: прогулялися Потьомкінськими сходами та Деребасівською, відвідали оперний театр, зробили фотографії біля пам’ятника «12-ому стільцеві» та Дюку де Рішельє, а на завершення поїздки відвідали храм Успіння Пресвятої Богородиці, де мали можливість молитися перед мощами св. Фаустини Ковальської, через яку світові, в особливий спосіб було відкрито невичерпну скарбницю Божого милосердя.

Приносимо велику подяку всім тим хто в особливий спосіб спричинився до цієї поїздки; за вас молимося та випрошуємо у Бога щедрих ласк.

 

Настоятель храму 

о. Андрій Карпінець 

{gallery}stories/01.12.16{/gallery}