У м. Чорноморську відбулися реколекції

Духовна обнова – це час віднови парафіяльного, родинного і особистого життя. З 24 листопада по 27 листопада 2016 року у місті Чорноморську Одеської області на парафії Святого Іллі Пророка відбулася духовна віднова, яку провадив отець Василь Іванів, ієромонах ЧНІ.

Від самих початків Церква Христова була покликана нести людям Добру Новину, щоб допомогти кожному жити по-християнськи і осягнути вічне спасіння.

Протягом цих днів віднови духа, кожний вірний парафії мав можливість почути науки про Боже Слово, родинне християнське життя, обов’язки християнина, Боже Царство і гідність. Також отець провів молитовну зустріч з Архибрацтвом “Матері Божої Неустанної Помочі”. Кожен мав нагоду зкористати із духовної розмови з отцем – реколектантом, приступити до Святої Тайни Сповіді та Євхаристії.

26 листопада, спільно з отцем – реколектантом та настоятелем храму, біля пам’ятного знаку Жертвам Голодомору було відслужено панахиду за душі усопших слуг Божих, які були замордовані штучним голодомором 1932-1933 років.

о. Роман та парафіяни храму Святого Іллі Пророка складають сердечні слова подяки реколектанту, отцю Василю Іваніву за Слово Боже. Реколекції стали справді моментом духовної віднови для парафіян. 

 

Матеріали: Віктор Томин

{gallery}stories/27.11.15{/gallery}