«Християнин перед суспільними викликами часу» – новий комплекс тренінгів для українських підприємців, політиків і менеджерів

У грудні цього року розпочинається набір на нову сертифікатну програму «Християнин перед суспільними викликами часу». Цей проект передбачає низку тренінгів та майстерень для підприємців, політиків, менеджерів та всіх, хто хоче поглибити свої знання та покращити вміння провадження ефективного бізнесу чи організації своєї роботи відповідно до християнських цінностей, які дають відповіді на сучасні суспільні виклики на державному та міжособистісному рівнях.

Програма буде складатися зі 6 модулів, протягом яких учасники матимуть нагоду не тільки почути лекції відомих українських науковців і бізнесменів, які вже успішно організовують свою роботу відповідно до християнських засад, але й створити власний «Проект змін» на базі семінарів, дискусій та отриманого практичного матеріалу у вигляді конструктивних порад. Власне, результатом навчання буде презентація моделі «Проекту змін» у конкретній сфері професійної діяльності кожного учасника.

«Ця програма унікальна не тільки тому, що вона вперше запропонована та діє в українському контексті, але й тим, що в навчанні будуть поєднані духовно-християнська сфера зі, здавалося б, протилежними сферами бізнеса та політики, – розповів про особливість і міждисциплінарність пропонованого курсу керівник програми, завідувач кафедри богослов’я Українського католицького університету д-р Віктор Жуковський. – За допомогою прикладних проектів змін, які самостійно запропонують учасники, ми розглянемо християнський спосіб мислення, який стверджує, що в сучасних реаліях можна сповідувати християнські цінності та бути водночас успішним і прогресивним на своєму робочому місці. Наші спікери та тренери ставлять за завдання продемонструвати дієвість соціального підходу Церкви до щоденних викликів та дилем чи то бізнесмена, політика, менеджера, чи то студента, людини, яка щойно починає свій кар’єрний шлях, що може бути або корумпованим і нібито успішним, або чесним і справді успішним».

Навчання буде реалізовано як фахівцями УКУ, так і запрошеними спікерами, у співпраці з організаціями, які використовують у своїй діяльності християнські соціальні принципи. Програма покликана допомогти українському суспільству на його шляху до оновлення та розвитку демократії, вкорінюючи християнські цінності у стратегічно важливі для розвитку України фахові напрямки. Ця програма – ціннісно-зорієнтована формація професіоналів у політиці, підприємництві, управлінні тощо. Це шлях пошуку, прийняття рішень та змін у щоденному професійному житті перед суспільними викликами сьогодення.

Головними темами лекцій та дискусій будуть:

 • суспільні виклики та християнські відповіді: Україна і світ;
 • християнське соціальне вчення;
 • християнин перед сучасними викликами:
 • права людини;
 • економіка та бізнес;
 • політична діяльність;
 • екологічні виклики;
 • біотехнологічні проблеми;
 • діалог культур, конфесій, релігій;
 • війна, мир, примирення;
 • сучасні медіакомунікації;
 • моральне лідерство в професійній сфері.

 

У програмі можуть взяти участь усі зацікавлені незалежно від віку, професійних інтересів та релігійних переконань. Особливо організатори заохочують до участі бізнесменів, політиків і тих, хто працює в суміжних галузях економіки, правознавства, управління, менеджменту тощо. Також запрошують молодих фахівців, аспірантів та випускників магістерських програм, адже запропонований формат навчання додатково передбачає обмін досвідом між старшим та молодшим поколіннями українських професіоналів.

Для участі в програмі потрібно заповнити форму за покликанням до 12 грудня 2016 року включно –https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8UWCcBWQPzVEOu-TemvSko27WtoiPpBUhudaLF1OVztxBgg/viewform

 

Кількість місць обмежена, про зарахування на програму кандидатів повідомлять персонально.

Офіційна презентація програми та перший модуль заплановані на 17 грудня 2016 року.

Місце проведення: м. Одеса

Для більш детальної інформації:
пишіть – prohrama2016@gmail.com
телефонуйте – 097-019-5000; 066-25-55-631; 093-92-101-10

За подіями програми можна стежити на офіційній сторінці у ФБ, а також на сайті Кафедри богослов’я УКУ.