Реколекції при парафії Святих Володимира і Ольги м. Керч

У четвер 17 листопада 2016 року Божого в храмі Святих Володимира і Ольги м. Керч, що у Криму, з благословення адміністратора Кримського екзархату Кир Михаїла (Бубнія) та на прохання місцевої громади вірних, відбулася віднова духу, яку провадив декан Кримський, місіонер Божого милосердя, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторії протоієрей Богдан Костецький.

Основною темою роздумів було практичне милосердя в родині. о. Богдан чітко і змістовно розкрив такі прості, але чомусь часто не практиковані істини життя. Користуючись нагодою, що священик є місіонером милосердя, вірні отримали в цей день прощення усіх гріхів, за яким у рядовий рік потрібно звертатися до правлячого єпископа чи апостольської столиці.

Вдячні парафіяни щиро дякували духівникові. «Після того, як нас покинув наш священик, ми чулися осиротілими. Завдяки нашому владиці Михаїлу Бубнію, якийсь час нам служили отці-монахи, але і ті поїхали. Дякуємо Вам, отче Богдане, що і тоді й сьогодні Ви є з нами. Ваша підтримка, ваші проповіді та духовні розмови будують нас, дарують надію в безнадії і віру в серці, коли розум підказує щось інше» – говорив церковний староста п. Ярослав. На завершення реколекційного дня місіонер Божого милосердя уділив усім ієрейське благословення.

Спілкування з отцем-деканом продовжилося у церковній світлиці. Священик ознайомив вірян з останніми декретами та розпорядженнями канцелярії екзархату. Також були обговорені питання господарсько-фінансової діяльності парафії.

 

 Олександр Шведов

за матеріалами Марії Ониськів,

Крим