Пастирські відвідини парафії святого Великомученика Димитрія с. Агафіївка

8 листопада Екзарх Одеського та адміністратор Кримського екзархатів Преосвященний Кир Михаїл (Бубній) з пастирським візитом з нагоди храмового празника, відвідав парафію святого Великомученика Димитрія, с. Агафіївка, Миколаївського деканату, адміністратором якої є прот. Роман Монтецький.

З великою радістю та духовним піднесенням, за давньою доброю традицією парафіяни зустрічали Екзарха із хлібом та сіллю, виявляючи в такий спосіб пошану та відданість своєму Архипастирю. о. Роман вручивши Владиці хрест запросив до благословення та спільної молитви.

Після урочистого привітання розпочалася Архієрейська Божественна Літургія. Співслужили Кир Михаїлу духовенство Миколаївського протопресвітерату, які прибули з навколишніх парафій та канцлер екзархату.

У своїй проповіді Владика заохочував до прикладного християнського життя, на зразок великомученика Димитрія, до щирої молитви, яка дає силу не тільки духовну, а іноді й фізичну: «наша віра, наша зосередженість на майбутній славі яку матимемо у Бога, провинна давати нам силу перебороти різні життєві скороминучі труднощі».

Після завершення Божественної Літургії о. Роман висловив щиросердечні слова подяки Владиці за пастирський візит та спільну молитву. До цього подячного слова долучилися також і парафіяни. Наприкінці відбулося освячення води та окроплення нею всіх присутніх. Уділивши парафіянам і гостям Архієрейське Благословення, Єпископ привітав вірних з храмовим празником та роздав пам’ятні образочки.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

{gallery}stories/08.11.16{/gallery}