Перша формаційна зустріч для членів парафіяльних рад в Одеському екзархаті

29 жовтня 2016 року в місті Одесі у катедральному храмі Св. Ап. Андрія Первозванного відбулася перша формаційна зустріч для членів парафіяльних рад: паламарів, дяків, скарбників, старших братів і сестер, лідерів мирян Одеського протопресвітерства Одеського екзархату.

Метою заходу було формування свідомості у церковнослужителів храму щодо їх покликання і місії у житті парафії. Адже не тільки священик, але й кожен мирянин покликаний брати участь у розбудові справжньої християнської спільноти, центром якої є Христос.

Після спільної св. Літургії голова комісії у справах мирян в Одеському екзархаті – о. Ігор Ворона у своїй доповіді висвітлив природу і місію Церкви та парафії, виділив основні аспекти праці членів парафіяльних рад, що поміщені в посібнику Комісії у справах мирян «Ідіть і ви в мій виноградник».

З доповіддю виступив також  канцлер  Одеського екзархату – о.д-р Микола Слободян, звертаючи увагу на важливість парафіяльних рад, зокрема пастирської та економічної.

 Пізніше, до слова були запрошені: сестра Згромадження Св. Йосифа – Татіяна Божик та голова спільноти «Матері в Молитві» – п. Валентина Рибальченко.

В Одеському екзархаті планується проведення ще трьох таких зустрічей в кожному протопресвітерстві: Херсонському, Скадовському, Кримському, Миколаївському і Кропивницькому.

 

о. Ігор Ворона

Голова комісії у справах мирян

{gallery}stories/31.10.16{/gallery}