Храмове свято в с. Іванівка

У неділю, 9 жовтня, з нагоди Храмового свята переставлення св. ап. і єв. Івана Богослова, на запрошення о. Романа Балити, адміністратора парохії с. Іванівка УГКЦ, з пастирським візитом прибув Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський Владика Михаїл (Бубній).

Запашним короваєм та щирими словами привітань зустрічали Правлячого Архиєрея – діти, молодь  у вишиванках та чисельно зібрані парафіяни. Настоятель храму вручив Преосвященному Владиці хрест, яким єпископ поблагословив вірних.

Після зустрічі розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, на якій заносили прохання за громаду, за мир і спокій у нашій державі та за всіх вірних парафії.

На храмове свято були запрошені  та взяли участь у Святій Літургії: канцлер о. Микола Слободян та священики Миколаївського деканату  –  о. Віктор Давидюк, о. Роман Монтецький, о. Ігор Ворона, о. Микола Боднар, о. Андрій Сирко і з Херсонського деканату –  о. Олександр Більський.

Преосвященний Владика звернувся до присутніх з пастирським словом, у якому зосередив увагу вірних на особі Св. Івана Богослова, наголосивши на його прикладі для нас, як Апостола Любові. Владика Михаїл заохотив людей до наслідування життя Івана Богослова, до прощення та поширення християнської любові між вірними.

На завершення священнослужителі  і парафіяни вийшли на церковне подвір’я, де відбувся чин освячення води, якою  Владика Михаїл окропив всіх присутніх, а також помазав єлеєм, освяченим на мощах Святого Андрія Первозванного, які також в цей день були виставлені до почитання в храмі.

 

Матеріали: о. Роман Балита

{gallery}stories/11.10.16{/gallery}