Освячення нового храму у м. Скадовську

Другого жовтня у м. Скадовську відбулася урочиста подія – посвячення новозбудованого храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці, яким опікуються отці монашого згромадження Воплоченого Слова.  Радісну і високодостойну подію для всього Одеського екзархату, посвячення нової церкви, звершив  екзарх Одеського і адміністратор Кримського екзархатів Преосвященний Владика Михаїл (Бубній), ЧНІ.

На подвір’ї новозведеної святині, за гарним українським звичаєм у вишиванках з хлібом та сіллю зустрічали Правлячого Архієрея діти, молодь, численна громада вірних та духовенство. Владика Михаїл, благословивши присутніх, увійшов до храму та запросив усіх до спільної молитви.

Розпочалося богослужіння із чину освячення, спершу Єпископ разом із священнослужителями освятили престіл, кивот, проскомидійник, помазуючи їх святим єлеєм та окропили храм свяченою водою. Наприкінці чину освячення Архієрей спільно з духовенством й вірними тричі обійшли довкола храму зі святими мощами у антимінсі окроплюючи його ззовні освяченою водою. Парафіяни і гості свята із захопленням й великою радістю серця спостерігали за величавою подією.

Опісля розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, під час якої Владиці Михаїлу співслужили: генеральний настоятель Згромадження Воплоченого Слова о. Густаво Нєто, священнослужителі Одеського, Скадовського та Херсонського деканатів, а також запрошені священнослужителі та отці-монахи з різних куточків України: Закарпаття, Івано-Франківська та Вінниці.  Радість святкування приїхали розділити також вірні із ближніх і дальніх парафій.

Після Божественної Літургії, Кир Михаїл подякував усім, хто спричинився до будівництва цієї святині, вручив меценатам і жертводавцям подячні грамоти та побажавши усім добра, миру, злагоди, любові і щоб Господь завжди вислуховував їх молитви у новоосвяченій святині. Відтак всі помолились за мир і спокій в Україні заспівавши духовний гімн «Боже Великий, Єдиний», а Владика уділив усім присутнім своє Архієрейське благословення.

Нехай радісна подія освячення церкви об’єднує всіх вірних-парафіян до молитовного вислову подяки Богові та Пресвятій Богородиці, Покровительці храму, за всі отримані ласки.

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

 

Інформаційна довідка. Наріжний камінь храму було посвячено владикою Василієм (Івасюком) екзархом Одесько-Кримським 20 квітня 2010 р. Б. Першим парохом був о. Іван Громик. На запрошення Владики Василія, отці Воплоченого Слова перейняли парафію в кінці 2010 року. Першими місіонерами були о. Фернандо Браво і о. Василь Харкавий. Восени 2014, на запрошення пароха о. Івана Барчука, ВС, Владикою Михаїлом (Бубнієм), Екзархом Одеським та Адміністратором Кримським, було освячено золотий купол, всі інші роботи по будівництву храму були довершені парохом о. Василем Харкавим, ВС.

{gallery}stories/03.10.16{/gallery}