“Милосердні як Отець” – реколекції для парафіян

Під таким гаслом з 15 по 18 вересня проходили реколекції для парафіян храму святого Апостола Андрія Первозванного м. Одеси, котрі провадив о. Олексій Федорович з м. Стрий, на відпочинковій базі «Централ готель»  у с. Коблево.  

Провідною думкою реколекцій було милосердя Бога, котре Він скеровує до свого найулюбленішого створіння – людини.

На цих реколекціях, як на відпочинку – так сказала одна із учасниць. І справді, перебування в атмосфері родинного кола, надавало цим наукам ще більшої сміливості у виявленні свого милосердя до інших людей, котрі його потребують.

Понад 60 осіб різного віку взяли участь у цих днях віднови. Діти мали змогу купатися в морі та басейні, а також грати в різноманітні розвиваючі ігри з с. Марією Уповання, ВС. В перерві між науками був відпочинок на морі. Гуртувала нас і українська пісня під гармошку та скрипку. Також приємно подивували своїм співом молодіжна група, котра співала християнські пісні. Всім відомий наш Андрій читав християнський реп.

Була також нагода поспілкуватися в домашній атмосфері та обговорити питання парафії які турбують.  Такі не форматні реколекції, як каже о. Руслан, по-особливому зближують парафіян та гуртують їх, дають їм змогу почуватися з Богом де б вони не були, не лише у храмі та в дома, але і на відпочинку.

Смажені кури та шашлик в кінці дня, доповняли все, чого нам бракувало. Загалом все пройшло, як кажуть, на ура. Дні проминули дуже швидко, головне, що у цих днях, ми пізнали наскільки Господь любить нас, і наскільки Він хоче, щоб ми полюбили один одного. На завершення реколекцій настоятель парафії о. Руслан подякував о. Олексію за подарований час духовного збагачення.

Особливу вдячність учасники реколекцій складають п. Роману Покровському – власнику бази, за надання безоплатної оренди бази. Нехай Господь буде до Вас, п. Романе, також милосердним, яким Ви були для наших парафіян. Дякуємо за гарний відпочинок з Богом.

 

 

Матеріали: о. Руслан Остафій

Адміністратор храму 

{gallery}stories/15.09.16{/gallery}