Святкування храмового празника на парафії Різдва Пресвятої Богородиці у с. Зміївка

Літургійний рік переповнений святами в честь Нашої Небесної матері Пресвятої Богородиці, яка є в особливий спосіб почитаємою в нашій церкві і нашим Українським народом. Тому не дивно, що він, літургійний рік, розпочинається світлим празником Різдва Пресвятої Богородиці і завершується почитанням торжества Успіння Діви Марії на небо. Також велика кількість парафій у нашому екзархаті є посвячена і перебуває під Її особливим покровом. Однією із-таких є парафія  Різдва Пресвятої Богородиці у с. Зміївка Херсонської області, на якій у середу 21 вересня святкували храмовий празник.

Розпочалися святкування Божественною Літургією яку очолив протосинкел Одеського екзархату о. Андрій Танасійчук у співслужінні священиків та ієромонахів із Скадовського та Херсонського деканатів. На проповіді головний служитель проповідуючи про Пресвяту Богородицю наголосив на її вірності своєму Божественному Синові, якого вона не покинула навіть у момент його терпінь перебуваючи мужню у стопах Його хреста.

Опісля Божественної Літургії, як вже традиційно склалося, відбулося освячення води та мирування вірних.

Особливістю цьогорічного храмового празника було виставлення для публічного почитання мощей св. апостола Андрія Первозванного, до якого вірні молилися і підносили свої прохання.

Висловлюємо вдячність усім, хто розділив з нами радість храмового Празника та просимо для всіх вас через заступництво Пресвятої Богородиці, особливої Благодаті Божої.

 

Матеріали: Ієром. Андрій Карпінець, ВС