У Скадовську завершилася літня катехизація дітей

Літні канікули повинні бути для дітей не тільки порою, на протязі якої вони мають відпочити і набратися нових сил для наступного навчального року, а перш за все періодом, під час якого вони мають зростати духовно та культурно, зростаючи в чеснотах і любові до ближніх.

Для того щоб допомогти їм в цьому, при парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Скадовську на протязі трьох місяці літніх канікул, двічі на тиждень проводилися катехизаційні зустрічі для дітей.

Розпочиналися вони духовною наукою під час якої дітвора пригадували катехизмову частину і заповіді Божі, слухали розповіді про життя Ісуса Христа.

Оскільки 2016  рік є проголошений Папою Франциском – Роком Божого Милосердя, то після науки всі молилися вервичку до Божого милосердя, заносячи до Господа молитви про різні потреби, як духовні так і матеріальні.  На завершення діти гралися у різні інтелектуальні та спортивні ігри.

Як доповнення до катехизації проводилися різноманітні відпочинкові заходи, а зокрема велопрогулянки, походи, відпочинок на морі та перегляд цікавих фільмів.

Вже стало доброю традицією завершувати літні катехизаційні зустрічі поїздкою із дітьми та їхніми сім’ями на пікнік і благословенням дітей на успішний новий навчальний рік.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

о. Андрій (Петро) Карпінець, ВС

{gallery}stories/03.09.16{/gallery}