10-ліття парафії у смт. Іванівка

28 серпня на свято Успіння Пресвятої Богородиці, на запрошення о. Юрія Кашуби адміністратора храму Переображення Господа Нашого Ісуса Христа, смт. Іванівка УГКЦ з пастирським візитом прибув Екзарх Одеський та Адміністратор Кримський Владика Михаїл (Бубній). Саме в цьому році громада смт. Іванівка Одеського деканату святкує свій маленький ювілей, 10-ліття від дня заснування.

Запашним короваєм та щирими словами привітань зустрічали Правлячого Архієрея – діти, молодь у вишиванках та численно зібрані парафіяни. Настоятель храму вручив Преосвященному Владиці хрест, яким Єпископ поблагословив вірних.

Після зустрічі розпочалася Архієрейська Свята Літургія на якій заносили прохання за український народ, за мир і спокій в нашій державі й за наше воїнство.

Преосвященний Владика звернувся до присутніх з пастирським словом, у якому зосередив увагу вірних на значенні празника Успіння, наголосивши на прикладі Пресвятої Богородиці, яка за свого земного життя зберігала Слово Боже в своєму серці й виконувала його. Владика закликав вірних наслідувати Богородицю в своєму щоденному житті.

Після Божественної Літургії Кир Михаїл нагородив о. Юрія нагрудним золотим хрестом. В свою чергу священик подякував Архієреєві за відвідини парафії, а також всім вірним, які впродовж 10-ти років були і є активними учасниками парафіяльного життя і стали підтримкою й опорою у важких моментах душпастирства.

Згодом, святкування продовжилось на церковному подвір’ї де відбувся чин освячення води, благословення школярів, вчителів й студентів на новий навчальний рік.

Після спільного фото перед храмом всі присутні були запрошені на спільну трапезу.

 

 

Прес-служба Одеського екзархату УГКЦ

Матеріали: Орися Кашуба

{gallery}stories/30.08.16{/gallery}