Храмове свято у Севастополі

У неділю 28 серпня 2016 року Божого, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, свій престольний празник святкувала громада міста Севастопіль. Традиційно на святкування приїхали і віряни з м.Євпаторії.  

Святкове Богослужіння очолив декан Кримський, Місіонер Божого Милосердя, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторії протоієрей Богдан Костецький, якому співслужили о.Олексій Горобець-Долматов, ЧСВВ настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Севастополя, о.Йосиф Будай, ЧСВВ з м. Луцька та римо-католицький священик о.Олександр Немтфинов з Севастополя.

Проповідь які виголосив о.Йосиф Будай, вірні уважно слухали, адже отець пояснив значення свята Успіння Пресвятої Богородиці та зазначив, що ми повинні відчувати захист Матері Божої у повсякденному житті, а обов’язоком кожного християнина є духовно удосконалюватись.

На завершення Божественної Літургії, після многоліття, святкування продовжилося на церковному подвір’ї, де було звершено чин освячення води та квітів.

Відтак протопресвітер Кримський о. Богдан Костецький у своєму вітальному слові передав усім присутнім поздоровлення та архієрейське благословення адміністратора Кримського Преосвященного владики Михаїла (Бубнія). «Сьогодні наш Єпископ в духовний спосіб єднається з нами в молитві, пам’ятає про нас і уділяє нам апостольське благословення, яке має велику силу для всіх добрих починань» – сказав отець Богдан. Священик ще раз від імені Владики подякував отцям-душпастирям за духовну опіку вірних, що її забезпечують священнослужителі, котрі приїхали у ці непрості часи на Кримський півострів, адже не кожен священик може сьогодні наважитись на такий крок.

У свою чергу настоятель храму о. Олексій подякував духовенству та присутнім за участь у торжествах і побажав усім міцності духовної та тілесних сил.

На обличчях людей можна було легко побачити почуття радості – навіть рясний дощ не зіпсував свята. Одягнені у вишиванки та національне вбрання усі прихожани були запрошені на святкову трапезу приготовану парафіянами.

Закінчилося святкування концертом, що його підготували діти недільної школи з парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Євпаторії.

 

Прес-служба Кримського екзархату УГКЦ

Матеріали: Олена Хижина

 м. Севастопіль

{gallery}stories/28.08.16{/gallery}